Mavi SMS Önlük

AŞAĞI KAYDIR
Bir sorunuz veya probleminiz varsa, geri arama isteğinde bulunmak için formu doldurun. Biz Sizi Arayalım!

Mavi SMS Önlük

Mavi SMS Önlük Nedir?

Mavi SMS Önlük, ameliyat veya benzeri durumlarda hastaya karşı giyeni korumak ve ortamda temiz alan yaratmak için giyilir. Ağırlığı 40 gr’dır. Tek kullanımlık korumalı cerrahi önlük pandemi ile birlikte daha fazla kullanılmaya başlamıştır.

Sağlık çalışanlarının operasyon esnasında, sonrasında, acillerde bazen ise hasta ziyaretlerinde tercih ettiği bu ürünler onları hastane ortamında mikrop, bakteri, enfeksiyon, virüs ve benzeri durumlara karşı korumaktadır. Tek kullanımlık cerrahi korumalı önlük medikal mavi olup iç göstermez, iç göstermeyecek bir kalınlığa sahip olan ürün giyen kişiyi rahatsız etmez buna ek olarak formalar üzerine rahatlıkla giyilebilmektedir.

Ürün uzun kolludur, sağ bileğinde 1 sol bileğinde ve bir sağ olmak üzere 2 tane manşet bulunmaktadır. Beyaz renkli manşetler 10 cm kalınlığındadır, %100 pamuktan yapılmıştır ve yumuşak dokusuyla giyen kişiyi sıkan bir yapıya sahip değildir.

Tek kullanımlık korumalı cerrahi önlük S, M, L, XL, XXL bedenlerinde üretilir, geniş beden yapısına sahip ürünler hareket etmenize bir engel oluşturmaz, giyimi oldukça basit olmakla birlikte belindeki kuşak giydikten hemen sonra kendi istediğiniz sıkılıkta bağlanabilmektedir.

Ürün boyu 125 cm’dir ve boyun kısmından cırt veya biye ile bağlanabilir. Sipariş tercihine göre üretim farklılaştırılabilir. Ürün yapımında sms kumaş kullanılmıştır. Kumaş antialerjik ve antibakteriyel olma özelliklerine sahiptir, bu özelliklerle birlikte hem koruyucu hem de herkes tarafında kullanıma uygun hale gelmektedir.

Ürün üzerinde sıvı tutmaz, sıvı geçirmezdir. Hava geçirme özelliği ise ürünün terleme ve kokma yapmamasına yardımcı olur ayrıca kaliteli malzeme kullanımı ile birlikte ürün yırtılma, kopma ve aşınmaya karşı dayanıklıdır

Mavi SMS Önlük Avantajları Nelerdir?

  • Steril değildir.
  • Non woven SMS kumaştan üretilmiştir. (SS değildir. SS Kumaslar SMS kumaşa göre daha zayıf kumaşlardır. Medikal ve Hijyen alanında tercih edilmesi gereken kumaş türleri SMS ve SMMS dir).
  • Sıvı geçirmezdir.
  • Hava alma özelliği vardır.
  • 120 cm standart beden.
  • Arkadan bağlanır.
  • Bilek uçları lastiklidir (Ribanalı).
  • Dirençli, toz geçirmez.
  • Kan, alkol, yağ kovucu.
  • Anti-Statik, UV sabitleyici.

Mavi SMS Önlük Uygulama Görselleri

semka global
galeri

Mavi, 3 Katlı Medikal Maske
Medikal 3 Katlı Maske - Mavi
FFP2 Maske
FFP2 Maske
Mavi SMS Önlük
Mavi SMS Önlük

müşterilerimizin ihtiyaçlarına
uygun çözümler
sunmaktayız.

Enjektör, Şırınga
Enjektör (Şırınga)
Beyaz Lamineli Tulum
Beyaz Lamineli Tulum
Diğer Pazarlar
Diğer Pazarlar